Aluesarjojen sijoitusottelut

Osassa nuorten aluesarjoissa pelataan erillisiä sijoitusotteluita, joko turnausmuotoisesti tai perinteisinä matkaotteluina.

Seuraavassa on koosteena näiden otteluiden päivämäärät, tulokset sekä lopulliset sijoitukset.


D- Poikien aluesarja (matkaotteluina)
sijoitukset 1-4
Tahko D92/93 - LMV       2-0 (15-2, 6-2) 
Lohja - Espoo D92        2-1 (9-3, 2-7, 4-0s)

Tahko D92/93 - Lohja     2-0 (6-3, 11-2)
Espoo D92 - LMV          2-0 (9-2, 8-0)
D- Poikien aluesarja (matkaotteluina)
sijoitukset 5-8
Pumu - Kipe06        2-1 (6-3, 3-6, 1-0s)
Kepe - Vipa          0-1 (3-12, 1-1)

Kipe06 - Kepe        1-0 (8-6, 2-2)
Pumu - Vipa          2-1 (8-3, 2-4, 1-1s, 5-4k)
D- Poikien aluesarja (matkaotteluina)
sijoitukset 9-11
Tahko93/94 - Päpe92  0-2 (5-8, 5-9)
Tahko93/94 - Päpe93  2-1 (8-4, 4-10, 6-3s) 
Päpe92 - Päpe93      0-2 (4-6, 3-9)
D- Poikien aluesarja (matkaotteluina)
sijoitukset 11-13
Manse PP - Roihu     0-2 (3-5, 5-8)
Roihu - Espoo93      2-0 (13-10, 16-3)

D- Tyttöjen aluesarja (Turnaus 9.9 Hyvinkää)
sijoitukset 1-4

Roihu - PuMu         0-1 (3-3, 4-6)
Tahko - PäPe         1-0 (6-6, 28-4)

Pronssiottelu:
Roihu - PäPe         2-0 (13-4, 16-1)

Loppuottelu:
Tahko - PuMu         1-2 (9-7, 17-20,1-2)

D- Tyttöjen aluesarja (Turnaus 17.9 Vihdissä)
sijoitukset 5-8
Vihti - Espoo92                2-1 (10-3, 3-21, 2-2s, 1-0k)
Roihu valk - Kipe06            2-0 (8-5, 13-11)

Roihu valk -Vihti              1-2 (9-15, 16-1, 4-5s)
Kipe06 - Espoo92               1-0 (2-2, 7-3)

D- Tyttöjen aluesarja (Turnaus 17.9 Keravalla)
sijoitukset 9-11
Kepe - Espoo93                 2-0 (15-14, 19-5)
Espoo93 - Paukku               2-0 (10-9, 33-14)
Paukku - Kepe                  0-2 (3-30, 5-24)
E- Tyttöjen aluesarja (Turnaus 9.9 Roihuvuori)
sijoitukset 1-4
Roihu Sin - Pumu Pantterit     0-2 (2-4, 6-16)
Kepe - Roihu Valkoiset         2-0 (8-4, 9-8)

Pronssiottelu:
Roihu Sin - Roihu Valkoiset    2-0 (3-0, 6-3)

Loppuottelu:
Kepe - Pumu Pantterit          2-0 (3-2, 2-0)
E- Tyttöjen aluesarja (matkaotteluina)
sijoitukset 5-7
Päpe - Roihu E95     2-1 (2-6, 5-2, 2-1s)
Espoo - Päpe         1-0 (9-6, 3-3)
Roihu E95 - Espoo    2-0 (15-5, 10-0)
E- Tyttöjen aluesarja (Turnaus 3.9 Kevalla)
sijoitukset 8-10
Kepe E95 - Pumu E95  15 - 7
Pumu E95 - Vipa      6 - 15
Kepe E95 - Vipa      6 - 8